Často kladené otázky, diskuze

Často kladené dotazy

Chci darovat, ale nechci, aby moje jméno bylo uvedeno na těchto stránkách nebo aby byla na stránkách uvedena částka. Je to možné?

  • Ano, na stránkách je možné uvést pouze jméno bez částky nebo pouze částku bez jména. 

Proč 1. SK nezískává peníze na kabiny převážně od podnikatelů ve formě sponzorských darů?

  • Podnikatelé obecně nemají zájem investovat větší množství financí do projektů, které nepřináší zisk. Těch, kteří financují neziskové projekty, je jako šafránu a většinou si vybírají ty většího rozsahu než jsou rokytnické kabiny. Na "obranu" podnikatelů si je potřeba uvědomit, že ani oni peníze netisknou a musí je nějak vydělat a že stejně jak dávají ze svého nepodnikatelé, dávají ze svého i podnikatelé. Z tohoto pohledu není tedy rozdíl mezi podnikateli a nepodnikateli, je pouze rozdíl v tom, jestli člověk chce nebo nechce darovat. 

Proč 1. SK staví pergolu, když potřebuje peníze na kabiny? 

Proinvestovali jste spoustu peněz a pergola bere kšefty hospodě na koupališti, která pak na sebe nemůže vydělat.

  • Stavba pergoly byl projekt, který vznikl proto, abychom dokázali poskytnout občerstvení našim fanouškům, trenérům, hráčům i rodičům hráčů kdykoliv, kdy se na hřišti hraje nebo trénuje a to za rozumné ceny a s příjemnou obsluhou. Takovéto spolupráce se bohužel s tehdejším vedením hospody nepodařilo dosáhnout.
  •  Jsme si vědomi, že provoz pergoly oslabuje konkurencischopnost hospody a snažíme se na oplátku její činnost podpořit tím, že v hospodě např. konáme schůze výboru, posezení hráčů po zápase po uzavření pergoly, platíme hospodě ušlý zisk, pokud v areálu koupaliště pořádáme kulturní akce, které ovlivní návštěvnost hopsody. S majitelem hospody je navíc uzavřena dohoda o ukončení provozu pergoly za dobu nezbytně nutnou po ukončení aktivit na hřišti. Jednání s majitelem hospody není u konce a pravděpodobně dojde ještě k dalším diskuzím a dohodám.
  • Rozpočet 1. SK je několikrát větší než příspěvky a dary, které dostáváme, proto je pro existenci klubu nutné získat zbylé finance podnikatelskou činností.

Proč plánujete dvoupatrové kabiny, co bude v druhém patře?

  • V druhém patře je plánována místnost na praní dresů, místnost na sušení dresů, aministrativní místnost a místnost na archivaci dokumentů, kuchyňka a společenská místnost.

Proč platíte "Áčku" tak drahého trenéra, když šetříte na kabiny?

  • Dělat trenéra fotbalovému týmu, který hraje okresní přebor, není činností, o kterou je velký zájem. Výbor 1. SK oslovil za poslední dva roky několik desítek trenérů a došel k závěru, že pokud nenabídne adekvátní finanční odměnu, sehnat kvalitního trenéra se nepodaří. Pokud o někom levném a kvalitním víte, kontaktujte 1. SK, rádi jeho služby využijeme.

Kolik stály webové stránky věnované darům na kabiny?

  • Stránky byly vytvořeny zdarma a jsou provozovány zdarma na serverech webnode.cz